Liga Evope: Pogba vs Pogba i Srbi na sve strane

Posle Lige šampiona, došao je red i za nastavak takmičenja u najmasovnijem evropskom takmičenju – Ligi Evrope.

Liga Evope: Pogba vs Pogba i Srbi na sve strane

Program u osmini finala otvaraju Krasnodar i Fenerbahče od 17 časova, dok su preostali susreti u standarnim terminima – od 19, odnosno 21.05..

Ima nekoliko zanimljivih parova koji obećavaju dobar fudbal, a kao derbi ističe se susret Viljareala i Rome na ‘El Madrigalu’.

U isto vreme, PAOK će u Solunu dočekati ekipu Šaklea, dok će se na Old Trafordu odvijati duel braće Pogba – Pola u dresu Mančester Junajteda i starijeg Florentina, defanzivca Sent Etjena.

Legiju, našeg Miroslava Radovića, čeka duel u Varšavi sa amsterdamskim Ajaksom, a Bešiktaš Duška Tošića putuje na noge Hapoel Ber Ševi.

53012724458a576c16b5c9141808815_w640

S druge strane, debi za novi tim mogao bi da ima kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović, pošto Zenit iz Sankt Peterburga čeka duel sa Anderlehtom u Briselu. U timu domaćina mogao bi da se nađe Ivan Obradović.

U terminu od 19 časova takođe ima nekoliko zanimljivih okršaja u najavi, a u prvi plan ‘iskaču’ susreti Borusija Mehengladbah – Fiorentina, odnosno Selta Vigo – Šahtjor Donjeck.

U oba meča na terenu će se naći srpski internacionalci – Nenad Tomović zauzeće svoje mesto u zadnjoj liniji ‘Viole’, dok će Nemanja Radoja još jednom predvoditi vezni red tima iz Galicije protiv neugodnih Ukrajinaca.

Olimpik iz Liona očekuje gostovanje u susednoj Holandiji ekipi AZ Alkmara, a Astra Đurđu ugostiće Genk, bivšeg defanzivca Vojvodine Stefana Nastića,

Centarfor ‘Orlova’ Andrija Pavlović pokušaće da donese Kopenhagenu što bolji rezultat protiv Ludogoreca u Sofiji, dok će Stefan Mitrović i odbrana Genta imati zahtevan posao protiv gostiju iz Londona – Totenhem Hotspura.

Liga Evrope – osmina finala:

17.00 Krasnodar – Fenerbahče
19.00 AZ Alkmar – Olimpik Lion
19.00 Astra Đurđu – Genk
19.00 Selta Vigo – Šahtjor
19.00 Rostov – Sparta Prag
19.00 Gent – Totenhem
19.00 Ludogorec – Kopenhagen
19.00 Mehengladbah – Fiorentina
19.00 Olimpijakos – Osmanlispor
21.05 Anderleht – Zenit
21.05 Atletik Bilbao – APOEL
21.05 Hapoel Ber Ševa – Bešiktaš
21.05 Legija – Ajaks
21.05 Mančester J. – Sent Etjen
21.05 PAOK – Šalke
21.05 Viljareal – Roma

Podijeli priču

Komentariši

Your email address will not be published.